Kasy fiskalne do gastronomii

Kasy fiskalne do gastronomii

Każdy lokal gastronomiczny będzie musiał mieć w 2015 roku kasę fiskalną. Wynika to z nowych przepisów, które wejdą w życie 1 stycznia 2015 roku. Kasa fiskalna w barze, pizzerii, restauracji czy fast-foodzie będzie obowiązkowa, dlatego warto już teraz rozejrzeć się za odpowiednim urządzeniem.

Jaka kasa fiskalna do lokalu gastronomicznego będzie najlepsza? Wszystko zależy od specyfiki działalności. Zupełnie inne rozwiązanie okaże się dobre w małym barze, a inne w dużej restauracji z kilkoma salami. Tam, gdzie usługi gastronomiczne świadczone są w plenerze, kasa fiskalna powinna być odporna na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, niska czy wysoka temperatura. W lokalach, gdzie urządzenie może być narażone na zalania i zabrudzenia, konieczne okaże się wybranie kasy o wyjątkowo szczelnej obudowie.

Warto też zastanowić się, ile różnych usług gastronomicznych świadczymy lub zamierzamy świadczyć w naszym lokalu. Każdą taką usługę i każdy towar będzie trzeba zaprogramować w pamięci urządzenia fiskalnego pod osobną nazwą. Baza towarowa powinna być odpowiednio duża, aby można było w niej zawrzeć nazwy wszystkich usług i towarów.

Natomiast w restauracjach, pizzeriach, fast-foodach czy innych lokalach, w których do zarządzania sprzedażą wykorzystuje się praktyczne oprogramowanie dla gastronomii, najlepszym rozwiązaniem okaże się drukarka fiskalna. Urządzenie to pracuje za pośrednictwem programu komputerowego, co znacznie upraszcza i skraca wiele procesów oraz daje przedsiębiorcy większe możliwości.

 

Przedstawiamy kilka sprawdzonych kas i drukarek fiskalnych do gastronomii – wszystkie zostały wyposażone w moduł elektronicznej kopii paragonu:

 

Posnet Bingo XL

kasa do gastronomii warszawa

Odporna na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, prosta w obsłudze, funkcjonalna i wydajna – taka jest kasa fiskalna dla gastronomii Posnet Bingo XL. To urządzenie z bardzo dużą bazą towarową i ogromnymi możliwościami komunikacyjnymi: Została wyposażona w łącze Ethernet, host USB oraz aż 3 porty RS232 – z łatwością stworzysz w swoim lokalu mały system gastronomiczny.

 

Kasa fiskalna do gastronomii Bingo XL – dowiedz się więcej!

 

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD

drukarka fiskalna do gastronomii Warszawa

 

Niezwykle wydajne urządzenie z ogromną bazą towarową – aż 250.000 pozycji! Tyle nazw usług gastronomicznych i towarów można zaprogramować w pamięci urządzenia. Do wyboru użytkownik ma dwie wersje wyświetlacza: Standardowy na chorągiewce i wolnostojący. Dzięki temu można praktycznie zorganizować stanowisko kasjerskie. Drukarka fiskalna do gastronomii Thermal HD to urządzenie do zadań specjalnych!

 

Drukarka fiskalna do gastronomii Thermal HD
Umiejętności

Opublikowano w dniu

10 października 2014

Prześlij komentarz