Kasy fiskalne dla stomatologów

Kasy fiskalne dla stomatologów

Od 1 stycznia 2015 roku zmienią się zasady korzystania ze zwolnień z kas fiskalnych. W związku ze znalezieniem się świadczenia usług opieki medycznej w katalogu wyłączeń z wszelkich zwolnień, stomatolodzy będą musieli zaopatrzyć się w urządzenia fiskalne. Skoro kasa fiskalna dla stomatologa będzie obowiązkowa, warto już teraz pomyśleć nad zakupem odpowiedniego urządzenia. Oczywiście nie każda kasa czy drukarka fiskalna pasuje do każdego rodzaju działalności. Jakimi więc kryteriami kierować się przy wyborze kasy?

Zanim stomatolog wybierze odpowiednią kasę fiskalną, powinien zastanowić się, jakie urządzenie najlepiej spełni potrzeby działalności. Czy ma zamiar podróżować ze swoją kasą? Na przykład od jednego gabinetu do drugiego, albo do domów pacjentów? Jeśli tak, sprawdzi się u niego mobilna kasa fiskalna dedykowana lekarzom.

A może w swojej pracy wykorzystuje praktyczny program komputerowy? Jeśli tak, lepsza od kasy okaże się drukarka fiskalna, ponieważ daje sporo więcej możliwości i skraca wiele procesów. Takie programy często wykorzystuje się w prywatnych przychodniach – jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie.

Ile różnych nazw usług opieki medycznej stomatolog będzie musiał zaprogramować? Czy w swoim gabinecie dentystycznym sprzedaje też towary? Odpowiedź na pytanie pomoże ustalić, jak duża baza towarowa kasy jest niezbędna, aby wprowadzić wszystkie pozycje.

Nie bez znaczenia jest także prostota obsługi. Jeśli w gabinecie stomatologicznym oprócz lekarza pracuje np. asystentka czy stażysta, warto aby taka osoba nie musiała zbyt długo uczyć się obsługi kasy fiskalnej. Urządzenia proste w obsłudze są bardzo praktyczne, warto więc zwrócić uwagę również na ten aspekt.

 

Polecamy kilka modeli sprawdzonych kas i drukarek fiskalnych z elektroniczną kopią paragonu:

 

Kasa fiskalna Elzab K10

kasa fiskalna dla prawnika Warszawa

Pierwsza na rynku kasa fiskalna z dotykowym panelem operatora jest szczególnie ceniona przez stomatologów. Wyjątkowo prosta w obsłudze, znakomicie sprawdza się w pracy mobilnej. Jeśli więc dentysta przemieszcza się ze swoją kasą – między różnymi gabinetami lub do domów pacjentów – doceni małe gabaryty, niską wagę, wytrzymały akumulator, a także możliwość noszenia kasy na szyi dzięki wygodnej smyczy. Elzab K10 to kasa dostępna w czterech wariantach kolorystycznych.

 

Kasa fiskalna dla stomatologów Elzab K10 – dowiedz się więcej!

 

 

Kasa fiskalna Innova Presto

kasa do zakładu fryzjerskiego warszawa

Polecana przede wszystkim do pracy stacjonarnej w małych gabinetach stomatologicznych. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi w razie potrzeby może stać się kasą przenośną. Łatwa w obsłudze nie wymaga wielogodzinnych szkoleń. Jasny i czytelny wyświetlacz pozwoli kontrolować ewidencjonowaną sprzedaż nawet pacjentom ze słabym wzrokiem. Na uwagę zasługuje także elegancji wygląd kasy fiskalnej dla lekarzy Innova Presto.

 

Drukarka fiskalna dla lekarzy Innova Presto – dowiedz się więcej!

 

 

Kasa fiskalna Novitus Nano E

kasy dla lekarzy Warszawa

Z początku promowana pod nazwą Nano E Med., ta funkcjonalna kasa fiskalna firmy Novitus znakomicie sprawdza się w pracy stomatologa. Dzięki niewielkim gabarytom zmieści się na każdym biurku. Z powodzeniem może być także wykorzystywana jako kasa mobilna: Jest lekka, niewielka i ma bardzo wytrzymały akumulator. Stomatolodzy użytkujący tę kasę fiskalna w swoich gabinetach zwracają także uwagę na jej elegancki wygląd i ergonomiczny kształt.

 

Kasa fiskalna dla dentysty Novitus Nano E – dowiedz się więcej!

 

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

drukarka fiskalna dla prawnika Warszawa

To najmniejsze urządzenie fiskalne na rynku sprawdzi się w tych gabinetach stomatologicznych, gdzie do zarządzania sprzedażą wykorzystuje się praktyczny program komputerowy. Drukarka fiskalna pozwala skrócić wiele procesów i daje lekarzowi ogromne możliwości. Z tego względu Temo HS EJ sprawdzi się w przychodniach stomatologicznych – ma ogromną bazę nazw usług i towarów, szybki mechanizm drukujący i jest bardzo wydajna.

 

Drukarka fiskalna dla przychodni stomatologicznej Temo HS EJ – dowiedz się więcej!

 

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL

drukarka fiskalna dla przychodni stomatologicznej Warszawa

To rozwiązanie dla przychodni stomatologicznych, w których używa się programów komputerowych do zarządzania sprzedażą. Bardzo wydajna, odporna i trwała, drukarka fiskalna dla przychodni Thermal XL znosi nawet najbardziej intensywną eksploatację. W bazie towarowej można zaprogramować aż 250.000 nazw usług i towarów! To z pewnością wystarczająco dla każdej przychodni.

 

Drukarka fiskalna dla przychodni stomatologicznej Thermal XL
Umiejętności

Opublikowano w dniu

10 października 2014

Prześlij komentarz