Kasy fiskalne dla fryzjerów

Kasy fiskalne dla fryzjerów

Od 1 stycznia 2015 roku wchodzą w życie nowe przepisy: Kasa fiskalna w salonie fryzjerskim będzie obowiązkowa dla wszystkich. Nie ma znaczenia wysokość obrotu podatnika, liczba wykonanych usług ani forma zapłaty. Fryzjerzy, którzy nie utracą prawa do zwolnienia z kas fiskalnych do końca 2014 roku, urządzenie to będą musieli wprowadzić w swojej działalności najpóźniej 1 marca 2015 roku. Warto jednak rozejrzeć się wcześniej za odpowiednią kasą fiskalną do salonu fryzjerskiego. Wbrew pozorom wybór urządzenia jest jednym z najważniejszych kroków w tym procesie. Kasy fiskalne i drukarki fiskalne zostały w ten sposób zaprojektowane, aby spełniać potrzeby różnych typów działalności. Kasa, która sprawdzi się w markecie, niekoniecznie będzie dobra w zakładzie fryzjerskim.

 

Aby wybrać odpowiednią kasę fiskalną do salonu fryzjerskiego, najpierw trzeba zastanowić się nad specyfiką działalności i jej potrzebami. Czy jako fryzjer prowadzisz jednoosobową działalność, czy jesteś właścicielem dużego salonu? Czy zdarza Ci się świadczyć usługi w domach klientek i klientów? Czy do obsługi sprzedaży wykorzystujesz oprogramowanie komputerowe? Czy oprócz usług fryzjerskich świadczysz też inne usługi, np. kosmetyczne, manicure, masaże? Czy sprzedajesz towary? Jak wielu klientów dziennie przyjmujesz? Wszystko to pomoże Ci znaleźć odpowiednią kasę fiskalną dla swojej firmy.

 

Prezentujemy kilka sprawdzonych urządzeń wyposażonych w moduł elektronicznej kopii paragonu. Zadbaliśmy, aby oferowane kasy fiskalne i drukarki fiskalne można było dopasować do każdego rodzaju działalności.

 

Kasa fiskalna Elzab K10

kasa dla kosmetyczki z panelem dotykowymSpójrz tylko na tę nowoczesną, elegancką kasę fiskalną dla fryzjerów – to Elzab K10. W 2013 roku otrzymała ona nagrodę Dobry Wzór od Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. To pierwsza na polskim rynku kasa fiskalna z dotykowym panelem operatora. Wybierz spośród trzech wariantów kolorystycznych – który bardziej pasuje do Twojego salonu fryzjerskiego?

Kasa fiskalna dla fryzjerów Elzab K10 świetnie sprawdzi się w salonie nowoczesnym, dbającym o wizerunek i renomę. Oprócz atrakcyjnego wyglądu urządzenie to ma też wysokie parametry techniczne: Sporą bazę towarową, aż 40-znakową nazwę towaru lub usługi, spore możliwości komunikacyjne i szybki mechanizm drukujący.

Elzab K10 to urządzenie małe i lekkie. Z tego względu świetnie nadaje się do pracy w terenie – jeśli podróżujesz ze swoją kasą, na przykład do klientów lub na różne podnajmowane stanowiska, potrzebujesz urządzenia wygodnego i z wydajnym akumulatorem. Dzięki wygodnej odpinanej smyczy przenoszenie kasy dla fryzjerów Elzab K10 jest wyjątkowo proste. A niezwykle wydajny akumulator pozwala na całodzienną pracę bez konieczności poszukiwania źródła zasilania.

Oprócz tego kasa dla fryzjerów jest też bardzo intuicyjna w obsłudze – tak prosta jak tablet lub smartfon! Nie musisz więc poświęcać wiele czasu na naukę – tajniki obsługi tej kasy fiskalnej poznasz błyskawicznie!

Jeśli szczególnie cenisz sobie design i nowoczesność, Elzab K10 to kasa fiskalna dla Ciebie!

Kasa dla fryzjerów Elzab K10 – dowiedz się więcej!

 

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

mała kasa fiskalna dla fryzjerki

Potrzebujesz maleńkiej i lekkiej kasy, ponieważ masz zamiar zabierać ją wszędzie tam, gdzie świadczysz usługi fryzjerskie? Kasa fiskalna Mobile HS EJ to urządzenie stworzone dla Ciebie – to najmniejsza kasa fiskalna na rynku, niezwykle prosta w obsłudze, z wytrzymałym akumulatorem pozwalającym na wydruk aż 50.000 wierszy paragonu fiskalnego bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania! Kasa dla fryzjerów Mobile HS EJ jest tak mała, że zmieści się w damskiej torebce, a nawet w kieszeni!

Oczywiście Mobile HS EJ świetnie sprawdza się także jako stacjonarna kasa fiskalna do zakładu fryzjerskiego. Nie zajmie wiele miejsca, a ma parametry techniczne profesjonalnej kasy! Warto zwrócić uwagę chociażby na dużą bazę towarów i usług: aż 4000 pozycji! Każda nazwa może mieć nawet 40 znaków długości! Dzięki temu zaprogramujesz w pamięci kasy wszystkie świadczone przez Ciebie usługi i sprzedawane towary, nawet jeśli masz ich całkiem sporo!

Szybki mechanizm drukujący tej kasy fiskalnej dla fryzjerów sprawi, że obsługa klienta będzie przyjemna i szybka. A system szybkiej wymiany papieru „drop-in” oszczędzi Ci problemów z wymianą rolki na nową.

Kasa fiskalna dla fryzjerów Mobile HS EJ to urządzenie naprawdę godne polecenia. Czy widzisz je w swoim salonie?

Kasa fiskalna dla fryzjera Mobile HS EJ – dowiedz się więcej!

 

 

Kasa fiskalna Innova Presto

kasa do zakładu fryzjerskiego warszawa

W Twoim zakładzie fryzjerskim sprawdzi się stacjonarna kasa fiskalna, jednak nie chcesz, aby zajmowała wiele miejsca? Spójrz na to kompaktowe urządzenie o nieco futurystycznych kształtach: To kasa fiskalna do salonów fryzjerskich Innova Presto. Niezwykle łatwa w obsłudze, została wyposażona w czytelny wyświetlacz, dzięki któremu praca jest jeszcze przyjemniejsza. W razie potrzeby może stać się kasą fiskalną przenośną – wszystko dzięki bardzo wytrzymałemu wewnętrznemu akumulatorowi.

Zwróć uwagę na duże możliwości komunikacyjne kasy Innova Presto. Została ona wyposażona w łącza: USB, RS232, PS-2 oraz łącze szuflady na pieniądze. Dzięki temu podłączysz do niej nie tylko komputer i szufladę, ale także na przykład bardzo praktyczny czytnik kodów kreskowych. Taki skaner szczególnie sprawdza się przy sprzedaży towarów – nie musisz szukać nazwy kosmetyku w pamięci, wystarczy zeskanować kod kreskowy. To ogromnie usprawnia obsługę klienta. A przecież w Twoim salonie fryzjerskim jest to niezwykle ważne, prawda?

Spora baza towarowa i szybki mechanizm drukujący to kolejne z wielu zalet tej kasy fiskalnej do zakładów fryzjerskich. Warto również zwrócić uwagę na klawisze szybkiej sprzedaży: 5 pośrednich i aż 35 bezpośrednich! Wystarczy jeden przycisk, aby przywołać poszukiwaną pozycję!

Podoba Ci się ta kasa?

Kasa dla fryzjera Innova Presto – dowiedz się więcej!

 

 

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

drukarka fiskalna do zakładu fryzjerskiego

W swojej pracy fryzjera wykorzystujesz profesjonalny program komputerowy do obsługi sprzedaży? W takim razie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie drukarka fiskalna. Typu urządzenie działa we współpracy z komputerem i daje użytkownikowi ogromne możliwości. Spójrz na to urządzenie: To drukarka fiskalna do salonów fryzjerskich Posnet Temo HS EJ – najmniejsze urządzenie fiskalne na rynku! Jeśli podróżujesz ze swoją drukarką, z łatwością zmieścisz ją w torbie na laptopa lub w kieszeni.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim ogromna baza towarowa. W pamięci drukarki fiskalnej dla zakładów fryzjerskich zaprogramujesz aż 100.000 nazw towarów i usług. Dlatego właśnie Temo HS EJ szczególnie można polecić dużym salonom: Nawet takim, które oprócz usług fryzjerskich oferują sprzedaż towarów, usługi kosmetyczne, masaże itp. Drukarka dla fryzjerów Temo HS EJ drukuje paragony na szerokiej rolce papieru kasowego, która wygląda profesjonalnie i wzbudza zaufanie klientów.

Urządzenie to drukuje nie tylko paragony fiskalne, ale też faktury, różnego rodzaju raporty i analizy oraz szereg wydruków niefiskalnych. Taka gama możliwości daje przedsiębiorcy naprawdę dużo: Pozwala na planowanie strategii marketingowej, ocenę popularności konkretnych usług i towarów oraz wiele innych.

Chcesz mieć taką maleńką drukarkę fiskalną w swoim zakładzie fryzjerskim?

Drukarka fiskalna do zakładu fryzjerskiego Temo HS EJ – dowiedz się więcej!

 

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV

drukarka fiskalna do zakładu fryzjerskiego warszawa

Prowadzisz nowoczesny salon fryzjerski z kilkoma stanowiskami? Oprócz usług sprzedajesz również towary? Do zarządzania sprzedażą wykorzystujesz praktyczną aplikację komputerową? W takim razie potrzebujesz profesjonalnego urządzenia fiskalnego. Spójrz na to urządzenie: To drukarka fiskalna do salonów fryzjerskich Posnet Thermal FV, przeznaczona do pracy za pośrednictwem programu komputerowego. Świetnie znosi nawet bardzo intensywną eksploatację.

Drukarka fiskalna do salonów fryzjerskich Thermal FV – dowiedz się więcej!
Umiejętności

Opublikowano w dniu

9 października 2014

Prześlij komentarz