Kasa fiskalna Posnet Mobile EU

Kasa fiskalna Posnet Mobile EU

Zakwalifikowana przez producenta do kategorii małych mobilnych urządzeń rejestrujących kasa fiskalna Posnet Mobile EU została zaprojektowana i stworzona z myślą o pracy przenośnej. Dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy, wytrzymałej klawiaturze, podświetlanym wyświetlaczom operatora i klienta oraz wydajnemu akumulatorowi Posnet Mobile EU sprawdza się także w bardzo trudnych warunkach eksploatacji. Pracę mobilną z urządzeniem dodatkowo usprawniają opcjonalne akcesoria zabezpieczające kasę przed uszkodzeniami mechanicznymi – pokrowiec oraz umożliwiająca ładowanie akumulatora w trakcie podróży ładowarka samochodowa. Warto pamiętać o tym, że wszystkie powyższe akcesoria są akcesoriami dodatkowymi, w związku z czym są sprzedawane oddzielnie.

Obok stosunkowo niewielkich wymiarów – urządzenie ma 106 mm szerokości, 81mm wysokości i 239 mm długości – oraz wagi (ok. 1,2 kg) głównym atutem kasy Posnet Mobile EU jest opcja eurofiskalizacji, a więc możliwość zaprogramowania dowolnej waluty, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż. Niestety urządzenie nie posiada – istotnej z perspektywy wielu użytkowników – funkcji tworzenia elektronicznej kopii paragonu, w konsekwencji wszystkie paragony archiwizowane są wyłącznie w postaci drukowanej.

Rozważając zakup urządzenia warto przyjrzeć się jego cechom i funkcjom. Wśród tych, które zasługują na szczególną uwagę można wymienić – wzmiankowany powyżej – wydajny akumulator, który umożliwia wydruk ponad 6000 linii bez ładowania. Ponadto, urządzenie komunikuje się on-line z programem magazynowym bez przerywania pracy kasjera oraz samo przypomina o konieczności wykonania raportu dobowego i obowiązkowym przeglądzie technicznym. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w system mocowania pozwalający na ulokowanie kasy w jednym miejscu (np. samochodzie lub na stanowisku sprzedaży) i zawsze przydatny kalkulator.

Ze względu na liczbę kodów PLU – urządzenie posiada 2000 kodów – stosowanie kasy Posnet Mobile EU poleca się w ośrodkach szkolenia kierowców, gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich, zakładach pogrzebowych, salonach fryzjerskich, sezonowych punktach sprzedaży, sklepach internetowych oraz niewielkich punktach handlowo-usługowych. Urządzenie sprawdzi się również w przypadku parkingów i wypożyczalni, handlu mobilnego oraz kiosków i punktów prasowych, a więc wszędzie tam gdzie oferta towarów i usług nie przekracza 2000 pozycji.

Prześlij komentarz