Na rynku pojawiła się nowa kasa fiskalna Fawag Lite. Praktyczne urządzenie w przystępnej cenie – tak można by ją opisać w kilku słowach. Czy warto ją mieć w swojej firmie?

Nową kasę fiskalną Fawag Lite, zaprojektowaną przez Lubelskie Fabryki Wag S.A., wprowadził do swojej oferty Posnet – firma, której nie trzeba przedstawiać. Wiodący producent urządzeń fiskalnych na polskim rynku proponuje przedsiębiorcom praktyczny produkt w atrakcyjnej cenie.

 

Kasa fiskalna Fawag Lite – zalety i wady   

Kasa fiskalna Fawag Lite to urządzenie solidne i ergonomiczne. Proste w obsłudze, ale nowoczesne. Posiada wszelkie niezbędne funkcje do rejestrowania sprzedaży.

Wyposażono ją w moduł elektronicznej kopii, możliwość wydruku numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu oraz możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. EURO). Ma wytrzymały akumulator, który pozwoli w razie awarii prądu wydrukować aż 6 tys. linii paragonu, czyli około 300 dokumentów.

Jednocześnie kasa fiskalna Fawag Lite to urządzenie o niedużych gabarytach. Dlatego sprawdzi się w punktach, w których nie ma zbyt wiele miejsca na zorganizowanie stanowiska kasowego – sprzedawca musi zadowolić się ladą, biurkiem lub stołem.

Do zalet kasy Fawag Lite należy też wspomniana prosta obsługa – pracownicy nie będą godzinami opanowywać użytkowania tego modelu. Intuicyjne menu ułatwi i usprawni pracę kasjera. Termiczny mechanizm drukujący wyposażony w system szybkiej wymiany papieru „wrzuć i pracuj” zapewni płynną pracę w każdych okolicznościach.

Co dobrego jeszcze można powiedzieć o tym urządzeniu? Kasa fiskalna Fawag Lite jest naprawdę ergonomiczna. Zapewnia wygodną pracę kasjera nawet przez wiele godzin. Intuicyjna klawiatura, która została wyposażona w 16 funkcjonalnych klawiszy skrótu, ustawiona została pod optymalnym kątem. Dwa czytelne wyświetlacze mają dużą czcionkę i posiadają przyjazne dla oka oświetlenie – dzięki temu wzrok kasjera nie męczy się.

Niewątpliwą zaletą jest też przystępna cena.

Wady? Nie oszukujmy się, kasa fiskalna Fawag Lite to nie jest urządzenie rejestrujące dla gigantycznych hipermarketów lub firm, które chcą stworzyć skomplikowany system sprzedażowy. Ale oferuje naprawdę porządne parametry w swojej klasie i nie zrujnuje budżetu przedsiębiorcy.

 

Kasa fiskalna Fawag Lite – dla kogo?   

Kasa Fawag Lite sprawdzi się zwłaszcza w małych sklepach, wyspach marketowych, kwiaciarniach, butikach. Wybierz ją, jeśli prowadzisz działalność usługową w niedużym punkcie – masz salon fryzjerski, kosmetyczny, punkt gastronomiczny typu fast-food albo warsztat samochodowy.