Firma Posnet, jeden z największych producentów urządzeń fiskalnych w Polsce spełniając oczekiwania klientów stworzyła nową, funkcjonalną drukarkę fiskalną TRIO.

Dzięki takim rozwiązaniom zmienia się oblicze technologii sprzedaży.

Oczekiwania klientów zmieniają się i rosną. Mając świadomość, że muszą dokonać zakupu urządzenia fiskalnego, chcą wybrać takie, które nie tylko spełni wszystkie wymogi ustawowe, ale dodatkowo da możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb, będzie eleganckie i przypasuje do wnętrza firmy.

Taka właśnie jest nowoczesna drukarka fiskalna firmy Posnet  – TRIO, która doskonale sprawdzi się w wielu punktach handlowych i usługowych, w pracy stacjonarnej oraz w terenie. Dzięki swojej elastyczności pod względem konfigurowalności, znakomicie dostosuje się do specyfiki każdej branży. Można powiedzieć, że jest ona dla każdego – da komfort pracy w sklepie spożywczo-przemysłowym,  sklepie mięsnym, sklepie monopolowym, minimarkecie, małym i średnim punkcie gastronomicznym, wyspie marketowej, butiku, piekarni, cukierni, sklepie drogeryjno-kosmetycznym, sklepie jubilerskim czy w pasmanterii.

Drukarka fiskalna TRIO posiada uniwersalne gniazdo multiport – to właśnie ono pozwala na podpięcie różnych modułów rozszerzeń. Właściwy wybór modułu pozwoli np. w sklepie spożywczym na podłączenie szuflady. Przy wyborze modułu rozszerzeń z Bluetooth, mamy możliwość komunikowania się tabletu z drukarką z dowolnego miejsca.

To urządzenie o bardzo ciekawym kształcie i niewielkich rozmiarach wyprodukowano ze szczególną starannością. Stosując dedykowany, ruchomy uchwyt na tablet lub smartfon (7′ lub 10′), na niewielkiej powierzchni mamy gotowe stanowisko kasowe. Nie musimy martwić się o dodatkowe gniazdo zasilania tabletu – jest on zasilany poprzez port USB drukarki. Ale to nie wszystkie jego możliwości, zastosowań jest wiele np. może wyświetlać prezentację towaru lub naszą reklamę.

Ogromną zaletą TRIO jest liczba znaków do zaprogramowania nazwy towarów bądź usług, które mamy w swojej ofercie. Tu do dyspozycji mamy aż 80 znaków, które pozwolą nam  jednoznacznie zidentyfikować nasz asortyment. Obszerna baza PLU pomieści 250 000 takich pozycji.

Kolejnym aspektem godnym uwagi są wydruki niefiskalne w drukarce TRIO. Dzięki superformatce jest możliwość zdefiniowania takich wydruków, o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Takimi wydrukami mogą być np. doładowania GSM, kody kreskowe, kupony rabatowe, bony zakupowe, potwierdzenia itp.

W drukarce fiskalnej Posnet TRIO nie zabrakło także wytrzymałego akumulatora, który umożliwi ciągłość pracy w sytuacji braku prądu, lub podczas wykorzystywania urządzenia w terenie.

Standardem już jest elektroniczna kopia pamięci z wbudowaną kartą micro SD. To ona pozwala na elektroniczne archiwizowanie kopii dokumentów, oszczędzając nasze fundusze i miejsce na przechowywanie kopii w formie papierowej.

 

Drukarka TRIO ma wiele zalet i jeszcze więcej możliwości. Dzięki modułowości za rok, dwa będzie tak samo funkcjonalna jak teraz i rozwinie się wraz z twoim biznesem!

 


WSPÓŁPRACA Z TABLETEM LUB SMARFONEM

Wykorzystaj możliwości jakie daje drukarka TRIO. Podłącz uchwyt na tablet lub smartfon i pracuj. Takie rozwiązanie pozwala na dowolną aranżację punktu sprzedażowego, przy ograniczonym miejscu do tego przeznaczonym.


DODATKOWE TRZY MODUŁY ROZSZERZEŃ   

USB to podstawowe złącze w drukarce TRIO do komunikacji z komputerem. Doposaż ją w jeden opcjonalny, dopasowany do twoich potrzeb moduł. Zyskasz możliwość obsługi rożnego rodzaju interfejsów np. RS232, Bluetooth, złącze do szuflady.


MAŁE GABARYTY I NIEBANALNY KSZTAŁT

Ogromna funkcjonalność zamknięta w tak niewielkim urządzeniu! Wymiary to 123 x 108 x 169 (szer. x wys. x dł.) przy wadze zaledwie 700 g, a przy tym bardzo ciekawy, nowoczesny kształt.


TWOJE LOGO NA PARAGONIE

Wzbogać swój paragon lub fakturę dodając wybraną przez siebie grafikę. Wskaż jej położenie w dowolnym miejscu wydruku niefiskalnego.